Kowarzyka

Kowarzyka

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Hugona Kowarzyka to idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z dala od miejskiego zgiełku i jednocześnie cenią sobie sprawny dojazd do różnych części Wrocławia. Mieszkania przy ul. Kowarzyka można nabyć w ramach programu MdM.

Osiedle składa się z czterech 5-cio kondygnacyjnych budynków, w których powstanie łącznie 237 nowych mieszkań w deweloperskim standardzie wykończenia. W ofercie znajdują się mieszkania jedno, dwu, trzy oraz czteropokojowe o metrażu od 26 do 74 m². W dwóch z realizowanych budynków, na 4 piętrze przewidziano mieszkania z antresolami.

W każdym budynku przewidziano pomieszczenia gospodarcze oraz podziemny garaż wielostanowiskowy dla osób zmotoryzowanych. Mieszkania na parterze posiadają przestronne tarasy, a na pozostałych piętrach balkony. Wszystkie budynki wyposażone są w windy. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw.

Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale zharmonizuje się z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Wysoka jakość zastosowanych materiałów oraz wieloletnie doświadczenie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego gwarantują, że mieszkania przy ul. Kowarzyka zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Inwestycja jest objęta programem MdM – o szczegóły zapytaj naszego doradcę.

    Rozpoczęcie inwestycji: maj 2016
  • Planowane zakończenie: grudzień 2017
  • Poświętne
  • dostępne mieszkania: 24
  • od 1 do 4 pokoi
  • od 25.92 m² do 73.63 m²
  • winda
  • garaż podziemny

Postęp budowy

Postep budowy
stan wykończeniowy

Wybierz mieszkanie

Wybierz piętro i mieszkanie na wizualizacji lub skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.

Wyszukiwarka mieszkań

do

Lokalizacja

Spokój i cisza z dala od miejskiego zgiełku

Osiedle przy ul. Kowarzyka to dobry wybór dla osób, które pragną uciec od zgiełku i hałasu, który towarzyszy zamieszkiwaniu w ścisłym centrum Wrocławia. Miłośnicy spacerów, biegania oraz jazdy na rowerze z pewnością docenią bliskość Lasu Osobowickiego, Odry oraz licznych terenów zielonych w najbliższym sąsiedztwie osiedla.

Zaplecze usługowo-handlowe

Osiedle oddalone jest około 2 km od centrum handlowego Marino i 5 km od centrum handlowego Korona, dzięki czemu wszystkie niezbędne zakupy zrealizować można w najbliższej okolicy. Bliskie sąsiedztwo przedszkola umożliwi opiekę nad najmłodszymi mieszkańcami osiedla. Niedaleko osiedla znajduje się również Wojewódzki Szpital Specjalistyczny oraz Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu.

Komunikacja

Z osiedla łatwo dojechać do autostrady A4, A8 i drogi ekspresowej S5 oraz pozostałych arterii wylotowych z miasta. Korzystający z komunikacji miejskiej na osiedle dojadą przy pomocy autobusów linii 129 oraz 130.

Kontakt z nami

Napisz do nas

Biuro sprzedaży

  • ul. Grabiszyńska 85, Wrocław

Godziny otwarcia: od 9:00 do 15:00 w dni robocze