Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Kowarzyka

Poświętne szczegóły

Zrealizowane inwestycje mieszkaniowe

Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu

Wrocław to miasto dużych możliwości, które bez przerwy przyciąga do siebie nowych mieszkańców. Niezwykła architektura, duża ilość terenów zielonych, nowoczesność i historia, dynamicznie rozwijający się rynek pracy, a przy tym niezliczone możliwości rozrywki i relaksu. Nie bez powodu Wrocław jest wybierany jako jedno z najlepszych miast do życia w Polsce.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to deweloper, który od lat ma wpływ na rozbudowę i rozwój miasta. Nasze inwestycje mieszkaniowe powstają w atrakcyjnych częściach miasta, w których przyszli mieszkańcy znajdą wszystko to, co potrzebne jest do komfortowego i wygodnego życia. Oprócz budynków wielorodzinnych realizujemy również osiedla domków jednorodzinnych we Wrocławiu.

Osiedle to nie tylko budynki i mieszkania, ale również okolica i najbliższe sąsiedztwo. Dlatego w pobliżu naszych inwestycji znajdują się tereny zielone, obiekty infrastruktury społecznej. Budynki wyposażone są w windy, garaże podziemne oraz pomieszczenia gospodarcze, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziane są zawsze place zabaw. Pragniemy aby nasze inwestycje były nowoczesne, funkcjonalne i przyjemne dla oka - łączyły wygodę, solidność i estetykę.

Przygotowując i projektując nowe inwestycje we Wrocławiu współpracujemy z najlepszymi specjalistami i pracowniami architektonicznymi. Już na początkowym etapie planowania staramy się uwzględnić zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców.

Aktualnie posiadamy mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu w następujących lokalizacjach:

 • ul. Kowarzyka (Poświętne)
 • ul. Kielecka (Złotniki)

Nowe mieszkania deweloperskie na sprzedaż

Oferujemy mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu. Kupując mieszkania w WPB sp z o.o. kupujesz bezpośrednio od dewelopera - nie korzystamy z pośredników. Mieszkania oferujemy w stanie deweloperskim, tak aby każdy z naszych klientów mógł je dowolnie urządzić. Lokale mają zróżnicowany metraż i mają przemyślany układ pokoi. Projektując je staramy się zapewnić komfort i wygodę w codziennym korzystaniu z mieszkania.

W naszej ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkania:

 • jednopokojowe
 • dwupokojowe
 • trzypokojowe
 • czteropokojowe
 • z antresolą lub poddaszem użytkowym

Zachęcamy do obejrzenia mieszkań na żywo - bezpośrednio na budowie. Wystarczy umówić się z pracownikami naszego działu sprzedaży na spotkanie i prezentację.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to firma z doświadczeniem. Nasza historia to ponad 60 lat obecności na wrocławskim rynku budownictwa mieszkaniowego. Przed zmianą ustrojową, jeszcze jako przedsiębiorstwo państwowe wybudowaliśmy liczne osiedla we Wrocławiu, w których obecnie mieszka co piąty mieszkaniec miasta. Popowice, Kozanów, Gądów Mały, Kosmonautów, Muchobór - to tylko niektóre z nich, w powstaniu których mieliśmy swój udział.

Przetrwaliśmy trudny okres transformacji ustrojowej i jako spółka prawa handlowego kontynuujemy naszą długoletnią działalność, wciąż budując nowe osiedla. Wrocław wciąż się rozbudowuje, a firma WPB sp. z o.o. jako doświadczony deweloper ciągle ma wpływ na jego rozwój i zachodzące zmiany. Nasza działalność deweloperska na rynku pierwotnym zaowocowała realizacją ponad 20 inwestycji deweloperskich w różnych częściach Wrocławia.

Wsparcie w finansowaniu - doradca kredytowy

Naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu informacji dotyczącej sfinansowania zakupu mieszkania. Nasz doradca kredytowy pomoże w wyborze kredytu hipotecznego, banku, sprawdzi zdolność kredytową oraz wyjaśni wszystkie formalności i kwestie prawne związane z jego uzyskaniem.

Atrakcyjne lokalizacje

W trakcie naszej wieloletniej historii realizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe we wszystkich dzielnicach Wrocławia. Jeśli odwiedzisz:

 • Krzyki
 • Fabryczną
 • Psie Pole
 • Śródmieście
 • Stare Miasto
to bez wątpienia natkniesz się na budynki, w których mieszkania budowało WPB.

Wybierając lokalizację pod przyszłą inwestycję zawsze staramy się uwzględnić wpływ jej położenia na komfort życia przyszłych mieszkańców. Dobra komunikacja z centrum miasta - zarówno przy pomocy własnego transportu jak i transportu miejskiego, bliskość przedszkoli, szkół, sklepów, punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych i zielonych to dla nas kluczowe czynniki, które bierzemy pod uwagę podczas wyboru terenu pod nasze przyszłe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu.

Wysoka jakość i solidność

Stosujemy najlepsze materiały i technologie budowlane dostępne na rynku. Na bieżąco wdrażamy nowości pojawiające się w budownictwie mieszkaniowym, przykładając dużą wagę do detali i szczegółów. W swoich działaniach stosujemy wdrożony system zarządzania jakością oparty o normę ISO 9001 i co roku pomyślnie przechodzimy jego certyfikację. Dokładnie określone w nim procesy i procedury umożliwiają i usprawniają realizację inwestycji mieszkaniowych z zachowaniem najwyższych standardów w branży budowlanej.

Jakość i solidność jest tym, co nas wyróżnia już od ponad 60 lat.