Mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu

Kowarzyka

Poświętne szczegóły

Zrealizowane inwestycje mieszkaniowe

Grabiszyńska 85

Śródmieście

Bursztynowa

Krzyki 95 mieszkań

Obornicka 99

Psie Pole 100 mieszkań

Jutrzenki I

Krzyki

Inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu

Wrocław to miasto dużych możliwości, które bez przerwy przyciąga do siebie nowych mieszkańców. Niezwykła architektura, duża ilość terenów zielonych, nowoczesność i historia, dynamicznie rozwijający się rynek pracy, a przy tym niezliczone możliwości rozrywki i relaksu. Nie bez powodu Wrocław jest wybierany jako jedno z najlepszych miast do życia w Polsce.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to deweloper, który od lat ma wpływ na rozbudowę i rozwój miasta. Nasze inwestycje mieszkaniowe powstają w atrakcyjnych częściach miasta, w których przyszli mieszkańcy znajdą wszystko to, co potrzebne jest do komfortowego i wygodnego życia. Oprócz budynków wielorodzinnych realizujemy również osiedla domków jednorodzinnych we Wrocławiu.

Osiedle to nie tylko budynki i mieszkania, ale również okolica i najbliższe sąsiedztwo. Dlatego w pobliżu naszych inwestycji znajdują się tereny zielone, obiekty infrastruktury społecznej. Budynki wyposażone są w windy, garaże podziemne oraz pomieszczenia gospodarcze, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziane są zawsze place zabaw. Pragniemy aby nasze inwestycje były nowoczesne, funkcjonalne i przyjemne dla oka - łączyły wygodę, solidność i estetykę.

Przygotowując i projektując nowe inwestycje we Wrocławiu współpracujemy z najlepszymi specjalistami i pracowniami architektonicznymi. Już na początkowym etapie planowania staramy się uwzględnić zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców.

Aktualnie posiadamy mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu w następujących lokalizacjach:

 • ul. Kowarzyka (Poświętne)
 • ul. Kielecka (Złotniki)

Nowe mieszkania deweloperskie na sprzedaż

Oferujemy mieszkania z rynku pierwotnego we Wrocławiu. Kupując mieszkania w WPB sp z o.o. kupujesz bezpośrednio od dewelopera - nie korzystamy z pośredników. Mieszkania oferujemy w stanie deweloperskim, tak aby każdy z naszych klientów mógł je dowolnie urządzić. Lokale mają zróżnicowany metraż i mają przemyślany układ pokoi. Projektując je staramy się zapewnić komfort i wygodę w codziennym korzystaniu z mieszkania.

W naszej ofercie posiadamy na sprzedaż mieszkania:

 • jednopokojowe
 • dwupokojowe
 • trzypokojowe
 • czteropokojowe
 • z antresolą lub poddaszem użytkowym

Zachęcamy do obejrzenia mieszkań na żywo - bezpośrednio na budowie. Wystarczy umówić się z pracownikami naszego działu sprzedaży na spotkanie i prezentację.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o. to firma z doświadczeniem. Nasza historia to ponad 60 lat obecności na wrocławskim rynku budownictwa mieszkaniowego. Przed zmianą ustrojową, jeszcze jako przedsiębiorstwo państwowe wybudowaliśmy liczne osiedla we Wrocławiu, w których obecnie mieszka co piąty mieszkaniec miasta. Popowice, Kozanów, Gądów Mały, Kosmonautów, Muchobór - to tylko niektóre z nich, w powstaniu których mieliśmy swój udział.

Przetrwaliśmy trudny okres transformacji ustrojowej i jako spółka prawa handlowego kontynuujemy naszą długoletnią działalność, wciąż budując nowe osiedla. Wrocław wciąż się rozbudowuje, a firma WPB sp. z o.o. jako doświadczony deweloper ciągle ma wpływ na jego rozwój i zachodzące zmiany. Nasza działalność deweloperska na rynku pierwotnym zaowocowała realizacją ponad 20 inwestycji deweloperskich w różnych częściach Wrocławia.

Wsparcie w finansowaniu - doradca kredytowy

Naszym klientom zapewniamy pomoc w uzyskaniu informacji dotyczącej sfinansowania zakupu mieszkania. Nasz doradca kredytowy pomoże w wyborze kredytu hipotecznego, banku, sprawdzi zdolność kredytową oraz wyjaśni wszystkie formalności i kwestie prawne związane z jego uzyskaniem.

Atrakcyjne lokalizacje

W trakcie naszej wieloletniej historii realizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe we wszystkich dzielnicach Wrocławia. Jeśli odwiedzisz:

 • Krzyki
 • Fabryczną
 • Psie Pole
 • Śródmieście
 • Stare Miasto
to bez wątpienia natkniesz się na budynki, w których mieszkania budowało WPB.

Wybierając lokalizację pod przyszłą inwestycję zawsze staramy się uwzględnić wpływ jej położenia na komfort życia przyszłych mieszkańców. Dobra komunikacja z centrum miasta - zarówno przy pomocy własnego transportu jak i transportu miejskiego, bliskość przedszkoli, szkół, sklepów, punktów usługowych oraz terenów rekreacyjnych i zielonych to dla nas kluczowe czynniki, które bierzemy pod uwagę podczas wyboru terenu pod nasze przyszłe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu.

Wysoka jakość i solidność

Stosujemy najlepsze materiały i technologie budowlane dostępne na rynku. Na bieżąco wdrażamy nowości pojawiające się w budownictwie mieszkaniowym, przykładając dużą wagę do detali i szczegółów. W swoich działaniach stosujemy wdrożony system zarządzania jakością oparty o normę ISO 9001 i co roku pomyślnie przechodzimy jego certyfikację. Dokładnie określone w nim procesy i procedury umożliwiają i usprawniają realizację inwestycji mieszkaniowych z zachowaniem najwyższych standardów w branży budowlanej.

Jakość i solidność jest tym, co nas wyróżnia już od ponad 60 lat.